Produkt Design Kowalczyk Sp. j.
ul. Brzezińska 25a, 92-103 Łódź
[email protected]

www.produktdesign.pl

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem marek:

  • Fontini by Font Barcelona,
  • Lithoss design switches,
  • Tal Technical Architectural Lighting,
  • Mygdal Plantlight by Nui Studio,
  • Viveroo iPad dockingstations.

Dostarczamy produkty najwyższej jakości!

Produkty, które dystrybuujemy są starannie wyselekcjonowane, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Kryterium wyboru jest najwyższa jakość materiałów, oryginalność pomysłu i jakość wykonania. Stanowią uosobienie piękna i luksusu.

Dbamy, aby to co robimy było naszą pasją. I tą właśnie energię przekazujemy dalej poprzez produkty, które dostarczamy do Waszych wnętrz oraz poprzez naszych partnerów, u których możecie je obejrzeć i kupić.
Zapraszamy do współpracy.

VIVEROO IPAD DOCKING STATIONS
Design nie jest powierzchownym wyglądem. Projekt musi odzwierciedlać istotę produktu. Prostota oznacza pracę w głąb złożoności”
Jonathan Ive (Apple Chief Design Officer
WYSOKIEJ KLASY UCHWYTY ŚCIENNE DO iPada Z FUNKCJĄ ŁADOWANIA DLA WSZYSTKICH POKOLEŃ iPadów

Naścienne stacje dokujące Viveroo to produkt dla bardzo wymagających klientów. Zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech cechują się innowacyjnością i funkcjonalnością.  Połączenie inteligentnej technologii i ponadczasowego designu potwierdza rozwiązanie problemu sprzeczność krótkiej żywotności iPada i długowieczności środowiska instalacji. Wszystkie podzespoły pochodzą od lokalnych dostawców i są objęte 20-letnią gwarancją.

Z dala od plastiku. 91% z materiałów nadających się do recyklingu. viveroo uwielbia prawdziwe materiały: czystym aluminium i solidna stal nierdzewna stanowią podstawę. Dbałość o szczegóły, nasze produkty są tworzone ręcznie – jesteśmy perfekcjonistami i polegamy na naszych talentach. Każdy produkt, który oferujemy, mieliśmy w ręku i badaliśmy.