Produkt Design Kowalczyk Sp. j.
ul. Brzezińska 25a, 92-103 Łódź
[email protected] / www.produktdesign.pl

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem marek:

  • Fontini by Font Barcelona,
  • Lithoss design switches,
  • Tal Technical Architectural Lighting,
  • Mygdal Plantlight by Nui Studio,
  • Viveroo iPad dockingstations.

Dostarczamy produkty najwyższej jakości!

Produkty, które dystrybuujemy są starannie wyselekcjonowane, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Kryterium wyboru jest najwyższa jakość materiałów, oryginalność pomysłu i jakość wykonania. Stanowią uosobienie piękna i luksusu.

Dbamy, aby to co robimy było naszą pasją. I tą właśnie energię przekazujemy dalej poprzez produkty, które dostarczamy do Waszych wnętrz oraz poprzez naszych partnerów, u których możecie je obejrzeć i kupić.
Zapraszamy do współpracy.

TAL TECHNICAL ARCHITECTURAL LIGHTING

http://www.tal.be/

“OŚWIETLENIE TAL TO CAŁKOWITE ODDANIE SIĘ JAKOŚCI I PRECYZJI WYKONANIA. PIECZOŁOWICIE DOBRANE MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA ZAMKNIĘTE W PIĘKNEJ FORMIE I STYLU. STOSOWANIE PROFESJONALNYCH ROZWIĄZAŃ ZAPEWNIA DŁUGOWIECZNOŚĆ DZIAŁANIA I STAŁE UTRZYMANIE WSZYSTKICH PARAMETRÓW”

TAL całkowicie oddaje się jakości jakości, ale interpretuje to słowo w najszerszym możliwym sensie. Oznacza ono nie tylko wykorzystanie najlepszych dostępnych materiałów i wykończeń, ale obejmuje również takie tematy, jak innowacje, konkurencyjne ceny, dobre dostawy, atrakcyjne i przyjazne dla użytkownika materiały, wsparcie zarówno przed sprzedażą, jak i po sprzedaży oraz elastyczność w zakresie ciągłego opracowywania trendów i ekscytujące projekty.

Całościowe linie produktów takie jak rodzina Symbiosis, Smartfader, Geena, B4 i Victoria (wiele z nich zdobyło prestiżowe nagrody) oraz znakomite kolekcje takie jak Black & Gold, White & Chrome są świadkami tej misji i torują drogę do stałego wzrostu i sukcesu.