ARKA Studio Meblowe
30-728 Kraków, ul. Nowohucka 69 a
[email protected]

www.arka-meble.pl

ORION Lighting to austriacka firma rodzinna od założenia w 1948 roku – zarządzana obecnie przez trzecie pokolenie.

ORION ma ponad 250 pracowników i sieć przedstawicieli handlowych w 102 krajach na całym świecie.
Naszą wizją jest świecić stałym światłem na światowym rynku – dzięki wprowadzaniu nowych produktów, innowacyjnym wzornictwie oraz austriackim rzemiośle gwarantującymi trwałość / długowieczność naszego oświetlenia. Elegancja i jakość to nasze punkty odniesienia.

Serie oświetlenia “Design by ORION” produkowane są wyłącznie w Fabryce Oświetleniowej ORION w Wiedniu – Liesing. Właśnie tutaj austriacki kunszt rzemieślniczy łączy dwie najistotniejsze funkcje, zorientowanie na klienta ze zautomatyzowaną produkcją seryjną.
Każda lampa przechodzi przez liczne etapy produkcji: od opracowania projektu, przez przetwarzanie surowców po montaż poszczególnych elementów i końcową kontrolę jakości.
Większość lamp ORION posiada bazę wykonaną z mosiądzu, stopu miedzi i cynku.

W naszych 12 własnych salonach sprzedaży o łącznej powierzchni 15.000 m² oferujemy innowacyjne oświetlenie. We wszystkich stylach, w pełnym wyborze i dużą różnorodnością, a także z dodatkowymi akcesoriami i częściami zamiennymi.

Nasze lampy są dostępne natychmiast bezpośrednio z naszej fabryki w Wiedniu i dlatego jesteśmy w stanie szybko dostarczyć nasze oświetlenie do wszystkich projektów oświetleniowych.
Nasz film o firmie ORION w wersji angielskiej: https://www.orion.co.at/en/uber-uns/