WESTERN HOME FURNISHINGS INTERNATIONAL
03-286 Warszawa, ul.Malborska 41, DOMOTEKA
[email protected]

www.whfi.pl

Natuzzi Italia to najbardziej znana na świecie marka mebli, projektująca sofy, fotele, stoliki, łóżka i inne meble, po to  aby stworzyć harmonijne wnętrza w całym domu.  Wszystko zaczęło się prawie 60 lat temu. Mały warsztat z Apulli stał się ogromną firmą, która eksportuje obecnie na cały świat.
Autentyczna jakość i silne zaangażowanie w badania, odpowiedzialność społeczną i równowagę środowiskową to wartości korporacyjne, które NATUZZI przestrzega w całej swojej historii.
Wszystkie sofy NATUZZI Italia charakteryzuje harmonia, niezwykły design i niespotykany komfort. Tapicerowane są skórą lub tkaniną, a każdy model jest wykonywany ręcznie we Włoszech.
Szeroka gama tapicerek i wykończeń pozwala dostosować sofę, łóżko lub mebel do własnych upodobań i potrzeb. Materiały takie jak skóra, tkaniny, marmur oraz drewno są wyrazem badań, kreatywności i pasji.  Marka jest  ekspertami w dziedzinie skóry i wie, jak się nią zajmować,  jej piękno zawsze było jedną z przyczyn sukcesu  mebli wypoczynkowych  marki Natuzzi Italia.
Oprócz projektantów Style Center, czyli twórczego serca Natuzzi, w którym architekci wnętrz, koloryści, dekoratorzy i projektanci tworzą nowe modele i kombinacje wzorów, funkcji, materiałów i kolorów,  Natuzzi współpracuje ze światowej klasy profesjonalistami przy tworzeniu nowych projektów i kreacji.