DFM Sp. z.o.o
11-040 Dobre Miasto, ul. Olsztyńska 21
[email protected]

www.dfm.com.pl

DFM Sp. z o.o. to wysokiej klasy producent mebli tapicerowanych z Warmii. Główna siedziba firmy znajduje się w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Produkcja odbywa się również w zakładach w Reszlu i w Olsztynie. Firma oparta jest wyłącznie na polskim kapitale. Właścicielem i prezesem spółki jest Roman Dariusz Kołakowski. Dzięki jego bogatemu doświadczeniu, wytrwałości i ciężkiej pracy firma od 2001 roku produkuje i z sukcesem sprzedaje najwyższej jakości meble do:  Beneluksu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. W Polsce jest znana pod marką LIVINGROOM. Marką, która została stworzona z myślą o ludziach poszukujących oryginalnych pomysłów. Dla tych którzy pragną mieć meble inne niż wszystkie. Dla tych, którzy poszukują prawdziwej wygody i miejsca na relaks. Meble LIVINGROOM cechują się niepowtarzalnym, nowoczesnym designem, doskonałą jakością i unikatowością. W siedmiu markowych salonach w Polsce klient ma możliwość zobaczenia bogatej oferty produktowej, przetestowania mebli oraz personalizacji swojego zamówienia.

Głównym asortymentem marki są reprezentacyjne meble do salonu, praktyczne tapicerowane meble rozkładane, wygodne meble wypoczynkowe oraz nowoczesne fotele z funkcją relaks. W swojej ofercie posiada również wyposażenie dodatkowe takie jak: stoły, krzesła, stoliki, komody, dywany itp., które doskonale wpisują się w markę LIVINGROOM i w najnowsze trendy designerskie.

Meble marki LIVINGROOM są tworzone z pasji do piękna, komfortu, wygody, ale także do zdrowego trybu życia, mając świadomość jak ważny jest odpowiedni balans pomiędzy aktywnością i wypoczynkiem chcemy, aby ten ostatni był najwyższej jakości i oprócz relaksu dawał jeszcze coś – dbał o zdrowie klientów. Dzięki meblom tej marki jest to możliwe. Całość filozofii brandu domyka hasło: LIVINGROOM – wygoda w pięknej formie.