KLOSE Kolekcja Mebli
86-170 Nowe, ul. Fabryczna 5
[email protected]

www.klose.pl

Najlepsze tradycje polskiego meblarstwa, wrażliwość na potrzeby użytkowników i rygorystyczne egzekwowanie zasady wysokiej jakości, we wszystkich aspektach działań firmy, to kapitał, dzięki któremu Grupa Klose, od początku swojego istnienia, buduje swą pozycję na rynku.
Dzięki niezwykłej elastyczności produkcji meble Klose tworzone są pod konkretne zamówienie Klienta, z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb. Tutaj „serią” jest pojedynczy produkt, a każdy detal od pierwszego cięcia, po gotowy element, tworzony jest z myślą o konkretnym użytkowniku.
Potencjał 3 wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych daje możliwość fachowej obsługi zarówno odbiorców detalicznych, jak i inwestycyjnych.
Kolekcje Klose to produkty markowe, autoryzowane nazwiskiem najlepszych projektantów, którzy dbają o konsekwentną realizację mebli od pomysłu po doskonale wykończone detale.
Najcenniejsze meble, o najwyższej jakości to meble z drewna litego lub z udziałem oklein
naturalnych. Wie o tym firma Klose, która jest wierna swojej tradycji w wyborze materiałów, bazując na drewnie i jego przetworach. Przepełnione magią drewna kolekcje nadadzą wnętrzu ciepły i przytulny charakter, wnosząc w przestrzeń domu harmonię i niepowtarzalny styl. Jakość użytych surowców sprawia, że meble Klose będą dla domowników źródłem zadowolenia i satysfakcji przez długie lata.

Wszystkie meble wykonane są z wysokiej klasy materiałów drewnianych i naturalnych oklein. Zastosowane przy produkcji technologie i materiały są bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Posiadane atesty są gwarancją jakości i poświadczeniem rzetelności wykonania.
W ofercie Klose znajdą Państwo liczne propozycje unikalnych rozwiązań wielofunkcyjnych. Meble efektowne, innowacyjne konstrukcyjnie – wzbogacone o nowe funkcjonalności, tak by dzięki nim jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby użytkowników.
Meble KLOSE można znaleźć w najlepszych salonach meblowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzone w nich, dedykowane marce, studia sprzedaży gwarantują najwyższy standard ekspozycji oraz wysoką jakość usług serwisowych. To wyjątkowe miejsca, które inspirują. W każdym z nich znajdą Państwo mnóstwo życiowych pomysłów – oryginalnych aranżacji i ciekawych rozwiązań, umożliwiających urządzenie całego domu: od jadalni przez salon i gabinet, aż po sypialnię.
Klose oferuje Państwu pełną swobodę wyboru mebli, zarówno pod względem kolorystyki, tkanin oraz wariantów oświetlenia w wybranych systemach. Realizujemy zamówienia z tkanin powierzonych przez klienta.